קצת עליי

ותשובות לשאלות בוערות

מי אני? 

קוראים לי נעמה, ואני מאוד אוהבת לאפות. מגיל צעיר האפיה תופסת חלק משמעותי מחיי, ואני מבלה את מרבית זמני הפנוי באפייה וניסוי של מתכונים חדשים. התחלתי לעבוד כקונדיטורית בקפה 48, המשכתי לחדר האוכל ועבדתי גם בטופולינו.

סיימתי את התואר הראשון שלי בהיסטוריה ולימודי קוריאה באוניברסיטה העברית וכרגע אני עובדת כקונדיטורית וגם מוכרת עוגות ומאפים באופן פרטי.

למה אתר? 

נתחיל מההתחלה: אינסטגרם.

את חשבון האינסטגרם שלי פתחתי אי שם ב-2012. לאחר שחזרתי מטיול ארוך בדרום מזרח אסיה התחלתי לצלם ולהעלות תמונות של מאפים ואוכל שהכנתי. עם הזמן, ובמקביל ללימודים באוניברסיטה שלא אפשרו לי לעבוד בתור קונדיטורית במשרה מלאה, הפך האינסטגרם למקום בו אני יכולה לצלם ולהעלות את כל ניסיונות האפייה שלי. האינסטגרם איפשר, ומאפשר לי, לעשות את מה שאני באמת אוהבת ולקבל תגובות, הערות והארות. בתקופה האחרונה שמתי לב שיש ביקוש למתכונים, ולכן, החלטתי שהגיעה העת לצאת מהריבוע הקטן של האינסטגרם ולתת לכם את כל המתכונים, וגם קצת דברים אחרים, בפורמט שונה. אני מקווה שהפורמט הזה יאפשר לי לחלוק איתכם את הדבר הזה שאני כל כל אוהבת בפורמט טיפה שונה.

מי מצלם את כל זה? אפשר להשתמש בתמונות ובמתכונים? ומה עם יח"צ?

אני. ובבקשה – לא. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור מפורש בכתב.

באתר שלי (ולצורך העניין, גם בחשבון האינסטגרם שלי) אין תוכן ממומן, ואני לא מקבלת מוצרים להתנסות או מקדמת אירועים בתשלום. כל חוות דעת שלי על מקום או מוצר מסוים היא על סמך ההתנסות או ההתרשמות שלי בלבד.

איפה ניתן לקנות את הדברים שלי?

ניתן להזמין ממני ישירות את המוצרים שאני מכינה. בראוניז, עוגיות, עוגות שכבות מוגזמות וכל מה שעולה על דעתכם בעצם. צרו איתי קשר ואשמח לאפות לכם 🙂